Новини світу. 28 лютого. Сектор Газа. Лідери Хамасу заявили про свій намір вести систематичну полювання на відьом.

В Газі полюють на відьом

Вони також поінформували, що тільки в 2010 р. за підозрою в чаклунстві в Газі вже арештовано 150 відьом, передає ANSAmed.

У ході симпозіуму, який нещодавно проходив у Газі, було оприлюднено доповідь «про вкрай небезпечну для суспільства діяльності відьом». Вони часто є причиною руйнування сімей, провокують розлучення, вимагають гроші, вважають учасники семінару. Іноді їх діяльність несе відверто кримінальний характер, йдеться в доповіді.

Компанія з полювання на відьом супроводжується плакатами і постерами, розвішаними всюди в мечетях і на вулицях. Агітаційні газети із закликами розвішані в університетах і громадських установах, які користуються особливою популярністю у жінок.

Приводом для чергової хвилі боротьби з чаклунством стало вбивство в серпні 2010 р. в центрі Гази 62-річної Джабрі Абу Ганаса, яка підозрювалася у продажі ляльок вуду. Це вбивство викликало занепокоєння з приводу проблеми активізації чаклунів і відьом. Палестинські товариства захисту прав населення аль-Меза і Пчер-Газа виступили із закликами почати боротьбу з чаклунством і викорінити це явище. При цьому вони вважають, що Хамас не робить достатньо жорстких заходів по боротьбі з чаклунством, як слід було б.

На даний момент законодавчо прописана несумісність чаклунства з ісламськими нормами життя.

Джерело ПН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.