Новини України. 16 лютого. Держава повинна проводити відповідальну соціальну політику, інакше суспільство може вибухнути у будь-який момент.

Анатолій Гриценко
Гриценко: суспільство просто вибухне, якщо найбагатші багатітимуть далі

Таку думку висловив голова Комітету ВР з питань нацбезпеки та оборони Анатолій Гриценко у прямому ефірі телеканалу «Тоніс».

На його думку, найбільшою проблемою є шалене розшарування українського суспільства.

«Найбагатші продовжують безкарно, «безбашенно», не приховуючи, багатіти далі. А мільйони людей не мають роботи, елементарної медичної допомоги, перспективи навчити своїх дітей в університетах. І це розшарування створює небезпеку в суспільстві», – цитує нардепа прес-служба “Громадянської позиції”.

Гриценко повідомив, що за словами фахівців, співвідношення статків найбагатших і найбідніших громадян не має перевищувати 5:1. Якщо різниця більше 10 – таке суспільство вважається вибухонебезпечним.

Точної оцінки статків найбагатших українців зробити не можна через тіньову економіку та офшори, однак, за оцінками експертів, в Україні співвідношення статків між найбагатшими і найбіднішими становить 40:1.

«Це означає, що суспільство може спалахнути у будь-яку секунду. Ніхто не зможе сказати, коли і де – у Києві, Макіївці, Білій Церкві, де довели хлопця й той пристрелив лікаря, що брав хабар за лікування матері, яка вже насправді померла… Що може призвести до спалаху, ніхто не знає. І тут не допоможуть ніякі силові структури», – попереджає Гриценко.

Comments

  1. І ця морда була міністром оборони. Яка Держава, такий і міністр-депутат. ЧМО!

  2. Гриценко був хорошим міністром оборони і це людина, яка дійсно є компетентною в цій, і не лише, сфері. Держава дурна, погоджуюсь, але наїжджати на Гриценка не бачу причини. Порівняно з чмо які сидять в парламенті, водії і решта уродів, Гриценко ще якісно відрізняється від них і щось справді знає. Так що Микола, будьте обережні з обзиваннями.

  3. Гриценко – достатньо поміркований політик. Але що з ним станеться при владі – питання. Тому при всій повазі до нього краще довіритись політикам останньої генерації ( вони ще в школу ходять)

  4. Я голосовала за Гриценко на выборах, потому что считаю его на сегодняшний день единственным порядочным (если таковое вообще возможно) политиком в Украине. А Микола – дебил конченый, из-за таких недоумков все наши беды.

  5. Как Дуб на троне посадили- златую цепь братки спилили Команду Дуба Чечекот всем кнопкодавам подает В Верховной Зраде на дорожках следы кровавые зверей Что стульями не понарошку бьют стариков ( не из людей) Там Ганька вслед за Дубом ходит на журналюг тоску наводит И применяет ложь и прыть чтоб тупость Лидера прикрыть Пойдешь направо- там Азаров Налево- хитрый молдован Что ни министр- герой кошмаров Что ни советник – то болван Там нет людей средь них нормальных Куда ни глянь- везде бандит Правителей РЫГИ-АНАЛЬНЫХ народ свободный победит Терпенье лопнет у народа И власть отнимут у урода И сгинет зло и сгинет тьма ДАВНО БАНДИТОВ ЖДЕТ ТЮРЬМА

  6. Ну, по перше, один кулемет, такі залишився, а, без жартів, якщо і не виіде, то це не таемниця. З україною – зовсім пагано. Навіть Сполучені Штати не можуть щось поясніти…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.