Новини України. 21 лютого. Колишній прем’єр-міністру, лідеру партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко пред’явили нові звинувачення у справах про машини “шкидкої допомоги” та виплатах пенсій.

Юлія Тимошенко
Тимошенко допитують в Генпрокуратурі

“Слідчий з лагідним ім’ям Нечвоглод вирішив пред’явити мені обвинувачення по “швидким” другий раз по пенсіям третій. Криза жанру”, – пише Юлія Тимошенко у своєму блозі в Twitter.

“Я ще там. Пред’явили документ, що ін-т держави і права ім. Корецького відмовився на замовлення ГПУ освячувати неправду. Їх не зламали”, – доповнює вона у ще одному повідомлені.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко сьогодні прибула на допит у Генпрокуратуру.

Як відомо, 30 грудня 2010 року було завершено досудове слідство в справі проти Юлії Тимошенко за підозрою в нецільовому використанні коштів, отриманих від продажу квот на викиди парникових газів за Кіотським протоколом.

Їй було пред’явлено остаточне обвинувачення у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 365 Кримінального кодексу (перевищення влади або службових повноважень, що призвело до тяжких наслідків).

Після цього Генпрокуратура відновила досудове слідство у цій справі.

27 січня порушено ще одну кримінальну справу проти Тимошенко за підозрою в тому, що вона, будучи прем’єром, використовувала не за призначенням 67 млн гривень із державного бюджету, виділені під гарантію уряду на закупівлю та ввезення у країну 1 тис. автомобілів Opel Combo нібито для медичних цілей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.