Новини світу. 6 лютого. Завантаженість готелів на курортах Синайського півострова, в тому числі в Шарм-еш-Шейху, впала до 20%, після того як більшість іноземців вирішили покинути охоплену політичною кризою і вуличними безладами країну

готель, Єгипет
Єгипетські готелі майже пусті

“Завантаженість готелів Шарм-ель-Шейха, Дахаба, Нувейби і Таби падає з кожним днем через від’їзд постояльців і відсутності нових туристів”, – повідомив глава туристичної палати провінції Південний Синай Аділ Шукрі.

За його словами, адміністрація готелів в масовому порядку відправляє персонал у незаплановану відпустку до завершення кризи.

Масові акції протесту з вимогами відставки 82-річного президента Хосні Мубарака і проведення економічних і політичних реформ проходять в Єгипті з 25 січня. Заворушення супроводжуються грабежами і підпалами, жертвами заворушень вже стали більше 300 чоловік. Тим не менш, на курортах весь цей час зберігалася спокійна обстановка, перебоїв з продовольством також не було.

Єгипет поки не підрахував збитки від заворушень, викликаних політичною нестабільністю. За даними іноземних експертів, щодня “країна пірамід” втрачає не менше 300 мільйонів євро, передає РИА Новости.

Вважається, що тільки в сфері туризму країна втратила не менше мільярда доларів, тому що заворушення змусили до втечі близько мільйона туристів.

Туризм – одна з головних галузей економіки Єгипту, в якій зайнято більше 10% працездатного населення країни. Загальне число іноземних туристів, які щороку відвідують “країну пірамід”, становить близько 15 мільйонів чоловік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.