Новини світу. 10 лютого. Єгипет. Готелі популярного курортного міста Шарм-ель-Шейх на червономорському узбережжі Єгипту спішно закриваються через масовий відток туристів з країни у зв’язку з масовими акціями протесту, заявив глава відділення палати туркомпаній Єгипту по Південному Синаю Хусам аш-Шаїра, слова якого цитує інтернет-портал “Аль-Ахрам”.

Шарм-ель-Шейх, Єгипет, море
Готелі Шарм-ель-Шейху закриваються на вимушену відпустку

“Готелі Шарм-ель-Шейха в більшості закриваються через відсутність туристів, персонал відправляється у вимушені відпустки”, – пояснив аш-Шаїра.

Він також додав, що співробітників не звільняють і розраховують, що робота в туристичній сфері увійде в нормальний режим вже до весни 2011 року.

“Весь персонал готелів кваліфікований, адміністрація готелів не збирається розкидатися такими співробітниками, тому поки мова йде тільки про відпустку з відкритою датою”, – зазначив представник туристичної палати Південного Синая.

Фахівці в галузі туризму вже заявили, що через заворушення в Єгипті, туристичний сезон у цій країні в 2011 році повністю провалиться. Втрати склали не менше одного мільярда доларів. В даний час готелі Єгипту заповнені менш ніж на 20%, після того як більшість іноземців завважали за краще покинути охоплену політичною кризою і вуличними безладами країну.

Туризм – одна з головних галузей економіки Єгипту, в якій зайнято більше 10% працездатного населення країни. Загальне число іноземних туристів, які щороку відвідують “країну пірамід”, становить близько 15 мільйонів чоловік. У 2010 році доходи Єгипту від туризму склали 13 мільярдів доларів.

Джерело Риа Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.