Новини технологій. 3 лютого. Компанія Google відкрила інтернет-версію офіційного магазину мобільних додатків Android Market.

Google
Google відкрив інтерент магазин

Тепер власники пристроїв на базі ОС Android зможуть купувати програми не тільки безпосередньо зі смартфонів і планшетів, але і на спеціальному сайті. При цьому для покупки додатків буде необхідно ввести дані свого облікового запису Google.

Куплені в магазині додатки можна буде автоматично передати на смартфони і планшети. На самі пристрої їх можна буде завантажити при підключенні до мобільного інтернету або по Wi-Fi. Також користувачі зможуть обмінюватися посиланнями на вподобані їм застосування за допомогою Twitter безпосередньо на сайті.

Крім Google власний інтернет-магазин додатків є у Apple (iTunes) і Nokia (Ovi Store). Причому кількість додатків у iTunes істотно перевищує асортимент Android Market. Всього для пристроїв на базі Android було створено 100 тисяч додатків, в той час як для Apple iOS – понад 300 тисяч.

За даними на кінець 2010 року Android став найбільш продаваною мобільною платформою в світі. У жовтні-грудні було продано більше смартфонів на базі Android, ніж смартфонів Nokia і Apple iPhone.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.