Новини технологій. 22 лютого. Google продовжує нарощувати можливості вбудованого в пошту Gmail і “хмарний офіс” Google Docs переглядач файлів.

Google-пошта тепер розуміє ще більше форматів

Тепер, навіть якщо на комп’ютері користувача не встановлена остання версія Microsoft PowerPoint або Adobe Photoshop, він зможе переглянути отримані поштою файли, створені цими програмами.

Документи Word (файли. Doc), презентації зі старих версій PowerPoint (. Ppt), файли Adobe Reader (. Pdf) і ряд інших типів файлів пошта Gmail вміла відкривати для перегляду вже давно. Тепер, повідомляється в офіційному блозі Google Docs, до них додалися ще 12.

Це Microsoft Excel будь-яких версій (. XLS і. XLSX), PowerPoint 2007 / 2010 (. PPTX), Apple Pages (. PAGES), Adobe Illustrator (. AI), Adobe Photoshop (. PSD), Autodesk AutoCad (. DXF), поширений формат векторної графіки. SVG, файли PostScript (. EPS,. PS), шрифти TrueType (. TTF) і файли. XPS (аналог. PDF, розроблений Microsoft).

Для перегляду в Gmail отриманого поштою в додатку файла потрібно просто зайти на посилання “Переглянути”, і він відкриється у вбудованому переглядачі Google Docs.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.