Новини політики. 16 лютого. Ганна Герман запропонувала Тимошенко сходити до психоаналітика і поступитися своїм місцем Яценюку або Тягнибоку.

Схоже у політиків назріває особистий скандал

Заступник глави Адміністрації президента порадила лідеру опозиції Юлії Тимошенко сходити до перукаря та до психоаналітика, а не лякати Україну єгипетською революцією.

“Ця змучена власними комплексами жінка, схоже, всерйоз повірила, що атмосферу з-над Нілу можна перенести на береги Дніпра, і її очі знову засвітилися сподіваннями… А може ще не “всьо пропало”? Але воно таки пропало. Розумно було б погодитися з реаліями. Розчесати косу, бо хорошая…”, – написала Герман у своєму блозі на Українській правді.

У своїх порадах заступник голови Адміністраії Президента не шкодувала емоцій, порівнявши лідера опозиції з покинутою жінкою.

“Коханий (у даному випадку влада) пішов до іншої. Що робить жінка в такій історії? Найчастіше – йде до перукаря. Я б на місці Юлі постриглася. Не в черниці, як радив їй Березовський. Я просто змінила б зачіску, стиль і не тільки в одязі, а й в поведінці”, – пише Герман.

Вона закликала Тимошенко змінити гнів на милість і писати Президенту Януковичу конкретні пропозиції про те, як поліпшити життя людей.

“Юля зовсім занедбала опозиційний уряд – він давно не засідав, давно нічого не пропонував. А Україні потрібна така опозиційна інституція. І оскільки Тимошенко перестала займатися своїм опозиційним урядом, то може свій створив би Яценюк, Наливайченко чи навіть Тягнибок“, – зазначила Герман.

На її думку, Тимошенко виходить з моди, тому їй потрібне перезавантаження:

“Оцей надрив, застібнутий на останній ґудзик – відпрацював своє. Він радше викликає алергію, ніж цікавість”.

Заступник голови Адміністраії Президента також послалася на слова наближеного до БЮТ політтехнолога Тараса Березовеця, який начеб-то заявляляв, что лідеру опозиції потрібен психоаналітик.

Однак, згодом Березовець відповів Герман, що ніколи не робив подібних заяв, порадивши їй звернутися до психіатра.

Джерело Точка.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.