Новини світу. 5 лютого. У основі подій в Єгипті, Тунісі та інших країнах регіону лежать незахищеність людини, корупція і дефіцит демократії.

Пан Гі Мун навіть не приховує того, що знає, що проблеми в світі будуть і надалі, і ще більші

Таку думку в суботу висловив генеральний секретар ООН Пан Гі Мун, виступаючи на відкритті 47-ї Мюнхенської конференції з питань політики безпеки.

“Ми не знаємо, як закінчаться ці події”, – вказав Пан Гі Мун.

Незахищеність людини, додав він, є наслідком ситуації, при якій “не дотримуються права людини”, а також “розриву в доходах” населення. Генсек Об’єднаних Націй попередив, що, незважаючи на прогрес у світі в багатьох районах, “незахищеність росте скрізь”, вона підживлюється “організованою злочинністю, тероризмом, незаконним обігом наркотиків, торгівлею людьми”.

“У майбутні місяці і роки всі ці загрози піддадуть нас новим випробуванням”, – попередив він.

У зв’язку з цим Пан Гі Мун вказав на необхідність “превентивної дипломатії”.

“Я постійно наполягаю на розвитку превентивної дипломатії”, – підкреслив він, вказавши на позитивні приклади застосування такого підходу в міжнародних відносинах.

Ситуація в Єгипті стала головною темою саміту Євросоюзу в Брюсселі та конференції з політики безпеки у Мюнхені. Їх учасники різко засудили насильство в Єгипті і закликали владу прискорити переговори з опозицією. Свою позицію по єгипетському питанню висловили, в тому числі, Росія і США.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.