Новини України. 21 лютого. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявляє, що сьогодні за дві години слідчі Генеральної прокуратури об’єднали дві порушені проти неї кримінальні справи в одну, пред’явили нове обвинувачення, завершили досудове слідство та передали їй матеріали справи для ознайомлення.

Тимошенко чекає на ще одне запрошення в ГПУ

“Усе, що у них було по сплаті пенсій і спеціалізованим машинам для сільської медицини, вони об’єднали справу, вже втретє пред’явили мені обвинувачення по пенсіям, і вдруге – по машинам сільської медицини. Після пред’явлення об’єднаного обвинувачення вони за дві години пред’явили експертизи, допитали, обвинувачення пред’явили і тут же закрили досудове слідство”, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні журналістам після чергового допиту у Генпрокуратурі, повідомляє прес-служба екс-прем’єра.

Екс-прем’єр звернула увагу на ту швидкість, з якою все це було зроблено.

“Більше в світі ніде таких прикладів немає, щоб за дві години проводили всі слідчі дії і зразу закривали досудове слідство і пред’являли матеріали для ознайомлення. Це говорить про те, що судити будуть сталінськими “трійками”, – додала вона.

“Маладца! Трійки повертаються”, – відзначила Тимошенко в повідомленні у Twitter.

Вона також повідомила, що слідчі поки не надали їй графік ознайомлення з матеріалами об’єднаної кримінальної справи.

“Я думаю, що для цього у них буде окремий виклик до прокуратури”, – припустила вона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.