Новини України. 4 лютого. Генпрокуратура порушила кримінальну справу щодо молодшої дочки Василя Онопенка – Ірини Онопенко.

Василь Онопенко
Василь Онопенко не знав, що його донька позичала гроші

Про це йдеться у відповідній постанові про порушення справи.

Повідомляється, що 1 лютого в ГПУ звернувся громадянин Ксьонзенко із заявою про притягнення до кримінальної відповідальності Ірини Онопенко та її чоловіка Володимира Котлярова за підозрою в шахрайстві, повідомляє “Комерсант-Україна”.

Онопенко і її чоловік підозрюються в тому, що вони не повернули позичені 300 тисяч доларів, частина з яких нібито знадобилася Василю Онопенку “для вирішення якогось питання”.

“Таким чином, в діях Котлярова і Онопенко вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК (“шахрайство, вчинене за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах”)”, – цитує документ видання.

Вчинення зазначеного злочину підтверджується заявою пана Ксьонзенка, а також копіями договорів позики та розписок.

У виданні припускають, що людиною, яка позичала великі суми і чиї ініціали відповідають ініціалами громадянина, який звернувся із заявою до ГПУ, може виявитися Валерій Петрович Ксьонзенко, власник Банку регіонального розвитку (з 3 грудня 2009 року установа знаходиться у стадії ліквідації).

У свою чергу голова Верховного суду Василь Онопенко заявив, що він знає “тільки те, що є договір позики і в Печерському суді є позов про повернення позики, але це звичайні цивільно-правові відносини”.

Він підкреслив, що не має відношення до грошей, які нібито були позичені для нього.

“Я тільки сьогодні дізнався, що вона позичала у когось гроші, але це звичайна справа, коли бізнесмени один у одного займають на певних умовах. Моя донька повнолітня, живе самостійно, займається бізнесом худо бідно, і якщо вона у когось позичила гроші і з якихось обставин не повернула, то, звичайно, потрібно повертати”, – заявив Онопенко.

“А якщо порушено справу, тоді, звичайно, є певний тиск і на мене”, – вважає голова Верховного суду.

Він не захотів уточнити, кого підозрює у здійсненні тиску: “Не хочу гадати на кавовій гущі”, повідомляє УП.

Як відомо, у грудні 2010 року був затриманий колишній перший заступник міністра юстиції Євген Корнійчук, чоловік другої дочки пана Онопенка, Лади Онопенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.