Новини України. 23 лютого. БЮТ ініціює створення у Верховній раді тимчасової слідчої комісії за контролем якості продуктів харчування.

Іван Кириленко
Кириленко занепокоєний поганою якістю українських харчів

Про це повідомляє прес-служба партії.

“Останнім часом у Засобах масової інформації все частіше піднімається тема реалізації неякісних продуктів харчування, для населення України”, йдеться в повідомленні.

Окрім того, до фракції “Блок Юлії Тимошенко – “Батьківщина” масово надходять звернення громадян, у яких йдеться про те, що внаслідок споживання неякісних продуктів харчування, у громадян, особливо у дітей виникають важкі захворювання, повідомляє БЮТ.

З огляду на це, фракція “БЮТ – “Батьківщина” звернулась до усіх Голів фракцій у Верховній Раді України з пропозицію створити Тимчасову спеціальну комісію Верховної Ради України з питань моніторингу та аналізу законодавчого забезпечення виробництва і постачання населенню України якісних і безпечних продуктів харчування.

Голова фракції “БЮТ – «Батьківщина” Іван Кириленко переконаний, що усі фракції підтримають таку ініціативу і комісія буде створена в найкоротші терміни.

“На наше переконання, необхідно провести всебічний і глибинний аналіз законодавчої бази, котра регулює власне виробництво, переробку, зберігання реалізацію, а також і імпорт окремих видів продовольства. У нас склалася ситуація, коли за продаж населенню шкідливих для здоров’я продуктів харчування відповідальності взагалі ніхто не несе. Як наслідок, згущене молоко, яке містить, чи не весь набір небезпечних для здоров’я речовин з “таблиці Мендєлєєва” – широко реалізується у торговій мережі”, – повідомив він.

За словами Кириленка, в окремих ковбасних виробах деяких виробників важко знайти натуральне м’ясо. Все більше і більше нарікань на якість дитячих молочних продуктів та інше.

“У зв’язку з цим, наша політична сила вважає вкрай необхідним переглянути існуючу нормативну законодавчу базу в цій сфері. Суттєво її вдосконалити посилити відповідальність за якість того, що споживає нація. Запровадити більш високі сучасні стандарти, в тому числі надати пріоритет органічного (екологічного чистого) землеробства” – наголосив Голова фракції БЮТБ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.