Новини спорту. 2 лютого. Євро-2012 в Україні буде. Виконком ФФУ відкликав вимоги трьох четвертих колективних членів про скликання позачергового конгресу, на якому планувалося розглянути питання відставки глави ФФУ Григорія Суркіса.

Григорій Суркіс
Суркіс переміг: ФФУ пообіцяла не чіпати його до проведення Євро-2012

Про це йдеться в листі членів виконкому.

У посланні, адресованому Генеральному секретарю ФІФА Жерому Вальке, генеральному секретарю УЄФА Джанні Інфантіно і першому віце-президенту ФФУ Олександра Бандурка, сказано, що члени виконкому ФФУ не будуть “ставити питання про зміну керівництва ФФУ до завершення Турніру УЄФА Євро-2012 і до закінчення терміну повноважень президента ФФУ“.

Проте опозиційна частина ФФУ підкреслила, що “в той же час ми залишаємо за собою право жорсткого контролю дій керівництва ФФУ з тим, щоб не допустити тиску на колективних членів, запобігання корупції та продовження ескалації конфліктів. Ми вважаємо, що ФІФА і УЄФА повинна разом з нами здійснювати таку контрольну функцію, розділивши відповідальність за недопущення порушень Статуту ФФУ. Упевнені, що Ви оціните наше спільне прагнення до взаєморозуміння і поваги”.

У листі також йдеться, що “ніякого тиску ззовні на нас не здійснювалося, а відомості, спрямовані Вам про уявні процедурні порушення і несвободу вибору, фальсифіковані і не відповідають дійсності. Більш того, тиск здійснювався зсередини, з боку керівних співробітників ФФУ, окремі з яких власноруч писали тексти рішень на підтримку Г. Суркіса і примушували до їх прийняття. Такі факти розкрилися при проведенні публічних засідань у різних обласних федераціях”.

Нагадаємо, що ФІФА і УЄФА загрожували Україні жорсткими санкціями, якщо влада буде продовжувати втручатися у справи Федерації футболу.

Президент України Віктор Янукович у вівторок, 1 лютого, заявив, що обговорення внутрішніх проблем Федерації футболу слід відкласти на наступний рік.

А заступник голови Адміністрації президента Ганна Герман вважає, що в ситуацію з конфліктом навколо Федерації футболу України необхідно втрутитися і тимчасово заборонити «розборки».

Джерело Дзеркало тижня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.