Новини світу. 9 лютого. Великобританія. Соціальні мережі та блоги є джерелом публічної інформації, яка може бути використана для цитування в ЗМІ, постановила британська комісія зі скарг на пресу (PCC).

Twitter
Запис в Twitter є публічною інформацію в Великобританії

Причиною розгляду стала скарга з боку співробітниці міністерства транспорту Великобританії Сари Баскервілль, чиї записи в мікроблозі Twitter були використані в газетах Daily Mail і Independent on Sunday.

Жінка визнала використання цієї інформації вторгненням у приватне життя, так як в її профілі на Twitter було зазначено, що обліковий запис є особистим і не має відношення до її роботи.

Проте комісія в даному випадку підтримала позицію газет, оскільки акаунт Баскервілль був відкритим, доступ до записів не був “закритим” (тільки для друзів) або анонімним. Остаточним висновком комісії стало визнання того, що використання записів співробітниці Мінтрансу в газетних статтях не було порушенням приватного життя.

“Це дуже важливе рішення комісії. В міру того, як більше число людей використовують соціальні медіа для публікації матеріалів про своє життя, комісію все частіше просять виносити судження з приводу того, яка саме інформація може вважатися персональної”, – зазначив директор PCC Стівен Ебелл.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.