Новини технологій. 1 лютого. Соціальна мережа Facebook готує до запуску оновлену систему коментарів, призначену для розміщення на сторонніх сайтах.

FaceBook
Facebook розробляє нову систему коментарів

Зараз компанія Марка Цукерберга веде переговори про партнерство з популярними блогами і великими інтернет-виданнями про розгортання на їх ресурсах нового плагіна. Оновлена система коментарів офіційно буде представлена протягом найближчих декількох тижнів, пише CNET з посиланням на низку поінформованих джерел.

На даний момент інтегрувати коментарі Facebook на будь-який інший ресурс дозволяє спеціальний API. За допомогою цього інтерфейсу користувачі можуть залишити коментар на сайті від імені свого облікового запису в соцмережі, опублікувати на “стіні” або перетворити його в статус-повідомлення. Подібна система є і в популярної російської соцмережі “Вконтакті”.

За відомістю джерел CNET, новий плагін значно розширить можливості цієї системи. Зокрема, тепер учасники соцмережі зможуть авторизуватися на сторонніх сайтах за допомогою облікового запису в Facebook, Google, Yahoo або Twitter, голосувати за вподобані коментарі або вибірково залишати коментарі на “стінах” інших користувачів. Кнопка “мені подобається” (like) також буде глибоко інтегрована в цю систему.

Спостерігачі вважають, що новий плагін для коментарів Facebook буде чимось схожий на сервіс TimesPeople, який газета The New York Times запустила кілька років тому. З його допомогою користувачі можуть переопубліковувати в соцмережі матеріал який сподобався, поділитися або порекомендувати статтю друзям.

На думку експертів, ініціатива Facebook також надасть сильний тиск на стартапи, які розробляють власну технологію коментарів (наприклад Disqus, Livefyre або Echo). Втім, в інтерв’ю техноблог TechCrunch глава Echo Кріс Саад заявив, що буквально через тиждень вони запустять проект e2. За його словами, нову систему готуються розгорнути Reuters, Universal Music Group, Sports Illustrated і багато інших.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.