Новини технологій. 12 лютого. У грудні 2010 р. американські підлітки 12-17 років провели на порталах електронної пошти на 59% менше часу, ніж роком раніше. За даними аналітичної компанії ComScore

пошта від facebook
Тепер замість пошти люди користуються Facebook'ом

У грудні 2010 р. американські підлітки 12-17 років провели на порталах електронної пошти на 59% менше часу, ніж роком раніше. За даними аналітичної компанії ComScore, тінейджери США все активніше переходять на спілкування в соціальних мережах. Там і обмінюються повідомленнями. Електронна пошта в такій ситуації стає непотрібною.

За рік американці у віці від 65 років стали проводити на 28% більше часу на сайтах веб-пошти. У віці від 55 до 64 років – на 22% більше. Зате тінейджери, схоже, розчарувалися в Gmail і тому подібних сервісах. Та й усі американці в середньому, за даними ComScore, стали менше цікавитися веб-поштою. На початку 2010 р. на частку пошти припадало близько 13% проведеного в інтернеті часу, в кінці року – близько 10%. Зате в соціальних мережах середній американець став проводити понад 4,5 години в місяць.

Як відомо, наприкінці 2010 р. найбільша у світі соціальна мережа Facebook дала можливість своїм користувачам обмінюватися e-mail-повідомленнями, не залишаючи цього сайту. Тепер півмільярда учасників Facebook можуть зовсім не користуватися спеціалізованими порталами веб-пошти.

Джерело Власті нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.