Новини світу. 18 лютого. Джерело, близьке до сім’ї поваленого туніського лідера Зіна аль-Абідін Бен Алі, підтвердило, що екс-президент Тунісу другу добу перебуває в комі в одній з клінік Саудівської Аравії.

Зіна ель-Абідін Бен Алі
Зіна ель-Абідін Бен Алі

Втікши від народних хвилювань колишній туніський лідер знайшов притулок в Саудівській Аравії. Він живе в Джидді, де влада королівства створила для нього досить комфортні умови життя, заборонивши, проте, заняття будь-якою громадською або політичною діяльністю. У четвер світові ЗМІ повідомили, що бен Алі переніс інсульт і перебуває в комі в одній з лікарень Саудівської Аравії.

Зін аль-Абідін бен Алі з учорашнього дня знаходиться в клініці, в Джидді. Він впав у кому через закупорку судин після перенесеного інсульту. Він і раніше сильно хворів, проте останні події, пов’язані з відставкою і потребою покинути країну погіршили його становище”, – підтвердило джерело, близьке до сім’ї колишнього туніського президента.

За його словами, бен Алі проживає в королівстві без своєї дружини Лейли Трабелсі, яку місцева влада відмовилася впустити в країну.

“Її, а також її брата, саудівська влада відмовилися приймати на своїй землі, це була одна з умов прийняття його тут … у Лейли в арабському світі склався дуже поганий імідж, втім, як і в самого бен Алі“, – сказав співрозмовник .

За словами джерела, бен Алі також інкогніто приїздив до столиці Саудівської Аравії, щоб домогтися дозволу на в’їзд до країни для своєї дружини, проте безрезультатно.

У лютому нова туніські влада передали в Інтерпол ордери на арешт поваленого президента і його найближчих родичів. Їм інкримінуються численні випадки незаконного присвоєння майна, а також нелегальний вивіз іноземної валюти.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.