Новини економіки. 7 лютого. Фондовий індекс Dow Jones минулого тижня вперше з 2008 року подолав відмітку в 12 тисяч пунктів на сприятливій корпоративній звітності та макроекономічній статистиці із США і Китаю, відсунули на другий план події в Єгипті.

birzha
Індекс Dow Jones піднявся вище відмітки 12000 пунктів

“Макроекономічні дані і корпоративні прибутки виявилися сильними і стимулювали зростання ринків, – сказав агентству Bloomberg старший стратег по фондових ринках UBS Wealth Management Джеремі Зирін. – Увага інвесторів перемістилася від подій в Єгипті до макроекономічної статистики та звітності, яка свідчить про те, що економіка перейшла від відновлення до зростання “.

Індекс Dow Jones виріс за підсумками минулого тижня на 2,3%, досягнувши 12092,15 пункту. Безперервне зростання протягом п’яти днів стало для індикатора найтривалішим з листопада минулого року. S & P 500 піднявся минулого тижня на 2,7%, склавши 1310,87 пункту. Індекс NASDAQ додав 3% – до 2769,3 пункту.

Акції сировинних компаній минулого тижня продемонстрували найбільш значне зростання серед 10 галузевих груп індексу S & P 500, подорожчавши в середньому на 4,6%. Мідь піднялася в ціні до рекордного значення, так як прискорення світової економіки може стимулювати підвищення попиту на метал, який використовується в автовиробництві і будівництві.

Опубліковані минулого тижня статистичні дані свідчать про зростання промвиробництва в січні в Китаї і США. Причому американський індикатор досяг максимуму з 2004 року.

DJIA (Dow Jones Industrial Average, промисловий індекс Доу-Джонса) – середній показник руху курсів акцій 30 найбільших промислових корпорацій.

S & P 500 (Standard and Poor’s 500 Index) – індекс цін акцій 500 найбільших за ринковою капіталізацією компаній.

NASDAQ (National Association of Securities Dealers Automated Quotation, автоматизована система котирування Національної асоціації фондових дилерів) – індекс високотехнологічних компаній. Він розраховується на підставі котирувань звичайних акцій всіх компаній (резидентів США та іноземних), торгованих у позабіржовій системі NASDAQ, зважених за ринковою капіталізацією.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.