Новини культури. 26 лютого. Художниця, яка працює на Голлівуд і була в складі творців картини Квентіна Тарантіно «Убити Білла», візьме участь у створенні українського фільму Smash.

Любомир Кобильчук-Левицький

Про це в інтерв’ю ZN.UA повідомив кінорежисер Любомир Кобильчук-Левицький, творець українського трилера «Штольня». Зараз він працює над action-проектом Smash.

«Це не проста короткометражка … У нас вся історія промальована у коміксах, і фільм буде з цього починатися. Комікси створювала художниця, яка працює на Голівуд. Вона була в складі творців фільму Тарантіно “Вбити Білла”, – розповів Кобильчук-Левицький.

За його словами, фільм буде знятий на основі повісті Антона Чехова “Гаманець” – про три гастролера, які знайшли гаманець, але потім не змогли поділити гроші:

“У результаті … вони повбивали один одного. А перед цим клялися у відданості. У нашій історії – чотири герої, дві сумки грошей і … жадібність “.

Режисер розповів, що зйомки короткометражки вже закінчилися, і презентувати роботу планують в середині квітня.

“Хронометраж сьогоднішнього Smash 25-30 хвилин, – говорить Кобильчук-Левицький. – Це трилер, драма … Повнометражний ж фільм Smash – це 95 хвилин. І кінцівка інша – не за Чеховим“.

У фільмі грає Вікторія Токманенко, актори Театру імені Івана Франка: Павло Піскун, Дмитро Рибалевський, Юрій Розстальний, з Театру російської драми – Женя Авдєєнко, Женя Лунченко.

За словами Любомира, його “Штольня” зібрала в українському прокаті 125 тисяч доларів (було запущено 35 копій). Одна з німецьких компаній купила цю стрічку для поширення в інших країнах. Хоча “Штольня”, як відомо, знімалася ледь не за копійки – бюджет дорівнював вартості двох музичних кліпів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.