Нвини України. 22 лютого. Для виготовлення печаток і штампів отримувати дозвіл МВС більше не потрібно. Про це у своєму блозі написав Уповноважений з питань дерегуляції господарської діяльності Михайло Бродський.

Михайло Бродський

“Нарешті ми добились скасування дозволів МВС на виготовлення печаток і штампів. Наказ міністерства вже набув чинності”, – написав Михайло Бродський, який на посаді голови Держкомпідприємництва відстоював необхідність анулювання даного дозвільного документа.

Наказ МВС набув чинності 21 лютого 2011 року. Скасування дозволу на виготовлення печаток і штемпелів дозволить кожному підприємцю заощаджувати до ста гривень, які доводилося платити за отримання цього дозвільного документа.

“Наступний крок – скасувати вимогу про обов’язкове використання печаток юридичними особами. Тобто, підприємець сам вирішуватиме, потрібна йому печатка для роботи чи ні”, – зазначив Бродський.

Держкомпідприємництво вже розробило відповідний законопроект, погодило із міністерствами та відомствами і передало до Кабінету Міністрів України. Він передбачає, що печатки матимуть винятково інформаційний характер, а не дозвільний, як це було до сьогодні, і використовуватимуться за бажанням підприємця.

“Сподіваюся, найближчим часом він буде ухвалений”, – зауважив Бродський.

Джерело ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.