Новини України. 13 лютого. Активіста, який зняв відео з даішником і “телячою мовою”, посадили на п’ять діб.

ДАІ
Одеські ДАІшники затримали автора відео про "телячу мову"

12 лютого приблизно о 3-ої години ночі, працівники ДАІ Одеси зупинили автомобіль активіста Дмитра, який зняв на відео даішника, повідомляє “Дорожній контроль”.

Перед пред’явленням документів, водій наполіг на тому, щоб працівники ДАІ виразно пояснили причину зупинки.

Після дискусії щодо законності зупинки автомобіля “просто так”, водій все-таки передав документи.

До цього часу на місце події приїхало міліцейське начальство в складі шість осіб.

“Далі, ДАІшники заявили, що у Дмитра підроблені документи і з цієї причини доставили автомобіліста в РВВС”, – йдеться в повідомленні.

Після трьох годин в РВВС, активіста “Дорожнього контролю” доставили до районного суду, де йому присудили п’ять діб арешту за ст.185 КУпАП.

При цьому, інших активістів, які приїхали підтримати Дмитра, до зали суду не пустили.

Більш того, за “непередачу документів” водієві виписали штраф. Таким чином, автомобіліст за одне “правопорушення” отримав два покарання, передає УП.

Comments

 1. Ну как гаспада? Нравица вам влада, а именно “покращеня життя вже сегодня”? Неа снова юля винавата, целый год не могут после нее концы с концами свести. Зато обещали сегодня. Особенна пенсианеры рады, да?)))) Налоговые каникулы получили, да получили каникулы от заказов.)))) Кто-то из рыгиналов ваще недавно в инете прочел, что нужно еще бизнесу гайки прикрутить. Да помоему и так уже резьба сорвана.)))) Не знаю как кто, но я уже подумываю, чтобы эмигрировать отсюда, мне стыдно, что страной руководят те, кто насвозь пропитан савковым менталитетом и другого им не дано. За державу обидно.

 2. Цікаво, що вони ще зможуть “телячо” застосувати? Закони в нашій країні не діють – це факт! Ганьба суду і нинішньому стані в країні.

 3. 12 лютого приблизно о 3-ої години ночі, працівники ДАІ Одеси зупинили автомобіль активіста Дмитра……. доставили автомобіліста в РВВС…Після трьох годин в РВВС, активіста “Дорожнього контролю” доставили до районного суду, де йому присудили п’ять діб арешту за ст.185 КУпАП.

  Ну вот, ЛЮБІ друзі!!! До жилися!!! У нас ВЖЕ “самі чесні суди” з 6-ої години ранку, а то й цілодобово судят безневиних людей!!! БАРДАК!!!!!

 4. м..дя, то п..ц, бо інших слів не знаходжу… в такі моменти, мимохіть, в голову лізуть думки про виїзд в іншу європейську державу, як то не сумно ((

 5. Серж,Віталій,wuf чтож вы только мечтаете ? – Валите быстрее! Дышать легче будет. А провокатору почки опускать все пять суток, как провокатору…

 6. t-rex – якийсь ти надто “умный”, – це все!

 7. В одном с интервью он говорил , что готов к беседам с сотрудниками ГАИ . Так таким подонкам и надо . Пусть занимаются делом , а не страдают ерундой .

 8. для активиста это только начало! от него так просто не отстанут!
  и похер прав он,илт виноват.

 9. ДАІшники Одеси показують на які ще беззаконня вони здатні, якщо від них вимагати елементарної законності. Черговий cрам для всієї української ДАІ.

 10. Довоевался с мусорами, что сел даже с нормальными документами. Это ещё только начало, потом ещё труп в багажнике найдут.

 11. Бажаю щастя і добра усім ДИБІЛАМ, які проголосували за зека. Тільки шкода, що вони його не матимуть. А матимуть теке ДАІ і таку свободу на яку заслужили. Це їм розплата за ненависть до всього українського через яку вони полюбили і повірили в ідіота. От тільки шкода, що решта через них мучиться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.