Огляд преси. 24 лютого. Британія. Британський ліберал-демократ Майк Хенкок, якого його політичний конкурент звинуватив “у вступі в статевий зв’язок з 14-річною дівчиною”, визнав, що він “цілував і обіймав” її, пише Daily Mail.

Майк Хенкок

64-річного Хенкока назвав педофілом опозиційний кандидат Ліс Каммінгс в листівці, поширеній у минулому році. Проти Каммінгса ведеться судовий процес за звинуваченнями у хибних твердженнях на адресу Хенкока з метою вплинути на результати виборів (за повідомленнями сьогоднішніх ЗМІ, судовий розгляд вже увінчався перемогою Хенкока. – Прим. Ред.).

Тим не менш, Хенкок на перехресному допиті визнав, що був у “тісних і емоційних відносинах” з цією дівчиною. Він також зізнався у “кількох” позашлюбних зв’язках. Він сказав, що познайомився з дівчиною, ім’я якої не називають з юридичних причин, в 1985 році, і їх відносини повільно розвивалися, поки вона не вийшла заміж приблизно в 1993 році.

Хенкок сказав, що дівчині було 17, а не 14 років, як стверджувалося в листівці. За його словами, дівчина приїхала до його офісу зі своєю матір’ю, щоб дізнатися про можливості стажування.

“Ми були близькі і стали друзями, – сказав він суду. – Це були дуже емоційні відносини – тісні, але не сексуальні. Між нами був фізичний контакт – поцілунки і обійми – але не більше того”. Він додав, що звинувачення в педофілії “абсолютно несправедливі й образливі”.

Ім’я Хенкока також звучало у зв’язку зі справою “гарненької російської шпигунки” Каті Затуліветер, яка пропрацювала у нього три роки і мала доступ до численних засекреченим військовим документам, нагадує видання.

Джерело Daily Mail

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.