Новини світу. 11 лютого. Чехія. Згідно з прогнозом союзу підприємців Чехії, будівельні фірми будуть змушені звільнити в 2011 році близько 50 тис. осіб.

будівельник
Будівельна галузь Чехії позбавиться 50 тисяч робітників

Водночас, оприлюднений нещодавно прогноз представників профспілок є більш оптимістичним – за їхніми підрахунками, в поточному році позбудуться роботи 40 тисяч працівників будівельних компаній.

За словами члена керівництва спілки підприємців Чехії Рудольфа Бема, пожвавлення в будівельному секторі Чехії можна очікувати вже скоро – у 2012 -2013 рр..

Нагадаємо, рівень безробіття в країнах ЄС-27, куди входить і Чехія, в грудні 2010 року залишився на рівні 9,6%. Найнижчим він був у Нідерландах (4,3%), а найвищим – в Іспанії (20,2%).

У минулому році Чехія масового звільняла держслужбовців. Це був вимушений захід, необхідність якого була викликана наміром уряду скоротити зростаючий дефіцит державного бюджету.

Штатний розклад міністерств, відомств та підвідомчих організацій скоротився в середньому на 5-8%. У чеських державних установах і організаціях задіяно близько 70 тис. службовців.

За матеріалами SVDevelopment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.