Новини України. 25 лютого. Мер Києва Леонід Черновецький радить голові Київської міської державної адміністрації Олександру Попову вивчити його досвід з наповнення міського бюджету.

Леонід Черновецький
Черновецький хоче навчити Попова заробляти гроші

Про це він сказав під час вчорашньої сесії.

Він звернувся до депутатів Київради з промовою про те, що неправильно покладати всі погрішності з управління містом на адміністрацію, зазначивши, що сам на собі випробував такі дії, коли його звинуватили в неефективному управлінні містом.

“Це було б несправедливо, тому що адміністрація працює недавно. Я б думав, що правильніше було б аналізувати роботу, позитивний досвід минулої адміністрації, тому що позитивний досвід був, були не тільки помилки. Можна було б вивчити досвід із збільшення доходів бюджету”, – сказав Черновецький.

Він додав, що на його думку, одним зі способів наповнення міського бюджету може стати передача профтехучилищ Києва на баланс Кабінету Міністрів.

“Наприклад, 200 млн з’їдають тільки профтехучилища. Нам взагалі не властива така діяльність. Чого ми їх годуємо? Я звертався до Кабінету Міністрів, щоб забрали на баланс”, – сказав Черновецький.

Він також обурився тим, який стосунок до столиці мають театри, музеї.

Він зазначив, що кошти, які направляються на утримання цих об’єктів, можна було б направити на зарплати вчителям і медикам.

Як повідомлялося, у четвер Леонід Черновецький відкрив сесію Київради. Мер Києва вважає, що його присутність на сесіях Київської міської ради є необов’язковою.

Джерело Українські новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.