Новини технологій. 19 лютого. У всьому світі зараз поширюється рух боротьби з дитячою порнографією, що буквально заполонила останнім часом Всесвітню Павутину.

Інтернет
Через боротьбу з дитячим порно помилково закрили 84 тисячі сайтів

У рамках цього руху, в якому беруть участь державні та громадські структури багатьох країн, виявляються і закриваються сайти, на яких розміщені порнографічні матеріали за участю дітей та неповнолітніх, а також робляться інші заходи.

Втім, в ході такої активної боротьби з цим, безумовно, ганебним явищем, іноді трапляються і курйози, повідомляє Ferra.ru. Наприклад, не так давно відразу 84 000 сайтів помилково закрили в рамках операції, проведеної Міністерством юстиції та Департаментом внутрішньої безпеки США. Дана акція була націлена на пошук і блокування ресурсів, що мають відношення до контрафактної продукції та дитячої порнографії.

У ході вказаної операції під назвою “Врятуємо наших дітей” у число ресурсів, які займаються злочинною діяльністю, був помилково включений і портал mooo.com, що належить DNS провайдера FreeDNS. У підсумку 84 000 власників сайтів в цій доменній зоні зіткнулися з недоступністю своїх ресурсів, а при спробі зайти на них очам користувача поставало попередження про тюремний вирок до 30 років і штраф в $250 000 за діяльність, пов’язану з дитячим порно. При цьому на виправлення цієї помилки та відновлення працездатності постраждалих ресурсів знадобилося кілька днів.

закритий сайт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.