Новини політики. 1 лютого. У БЮТ є всі підстави звернутися до Конституційного суду з тим, щоб прийняті сьогодні зміни до Конституції відносно продовження повноважень ВР та президента України були визнані неконституційними.

Сергій Сас

Зокрема, як повідомила прес-служба БЮТ, член фракції “БЮТ-БатьківщинаСергій Сас наголосив, що за зміни до Конституції голосували депутати-сумісники, порушивши таким чином процедуру ухвалення змін до основного закону.

“Тому, – зазначив він, – є всі підстави звернутися до Конституційного суду з тим, щоб ці зміни були визнані неконституційними”.

У свою чергу заступник голови фракції “БЮТ-БатьківщинаСергій Соболєв, коментуючи внесення змін до Конституції, заявив:

“Стало зрозуміло, що нинішня більшість за чітким погодженням з президентом не допустили своєчасного проведення виборів, бо всі розуміють, що цій владі була б поставлена негативна оцінка під час цих виборів”.

Водночас він зауважив, що історична оцінка цим подіям буде дана вже наступного року, під час парламентських виборів.

Нагадаємо, сьогодні, 1 лютого, ВР конституційною більшістю ухвалила зміни до Конституції, що передбачають продовження повноважень парламенту до жовтня 2012

Згідно з даними сайту ВР, з фракції БЮТ за таке рішення проголосували: Олег Бабаєв, Руслан Богдан, Анатолій Семинога, Іван Куровський, Павло Мовчан, Віктор Павленко, Антон Яценко. Як наслідок, усіх їх було відразу виключено із фракції.

Джерело Газета.Уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.