Новини технологій. 7 лютого. Британія. Британський хакер викрав з популярної онлайн-гри 400 млрд фішок для віртуального покеру – вартість цих артефактів еквівалентна 12 мільйонам доларів США.

Хакер викрав онлайн-фішок на $12 млн

Про це повідомляє присвячений ігровій індустрії блог Kotaku.

Викраденими фішками для онлайн-покеру двадцятидев’ятирічний Ешлі Мітчелл (Ashley Mitchell) торгував на нелегальних сайтах, що спеціалізуються на продажі віртуальних цінностей з різних онлайн-ігор.

До арешту Мітчелл встиг “заробити” близько 86 тисяч доларів. З урахуванням вкрай низьких цін, по яких зловмисник продавав артефакти, він міг би виручити за крадений товар ще близько 300 тисяч доларів.

В онлайн-покері внутрішньоігрову валюту можна купити за справжні гроші. Якби власники гри продали 400 мільярдів фішок своїм користувачам, вони виручили б близько 12 мільйонів доларів.

Суд міста Ексетер (Exeter Crown Court) визнав Мітчелла винним за п’ятьма пунктами обвинувачення, пов’язаними зі зломом комп’ютерних систем, а також ще в 41 порушенні закону, які прокурор попросив суддю прийняти до уваги.

Раніше Мітчелл вже здійснював кіберзлочини. У 2008 році йому було пред’явлено звинувачення в зломі сайту адміністрації міста Торбей (Torbay). За цей злочин хакера засудили до штрафу і десяти місяців ув’язнення умовно, причому на день нового суду цей термін ще не минув. Після визнання винним у зломі Zynga Мітчелла взяли під варту до винесення вироку.

Онлайн-ігри часто стають об’єктом атак кіберзлочинців і джерелом їх нелегального заробітку. З метою подальшого перепродажу хакери викрадають “прокачані” до високого рівня акаунти, віртуальну валюту та інші артефакти.

Як повідомляєтьч в статті “Шахрайство в онлайн-іграх: розвиток нелегальної ігрової економіки” аналітик “Лабораторії Касперського” Крістіан Функ, за найскромнішими оцінками, на одних тільки вкрадених акаунтах для онлайн-версії World of Warcraft зловмисники в 2010 році “заробили” близько 2 , 7 мільйона євро.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.