Новини технологій. 28 лютого. Британія. У Великобританії поліція має намір відстежувати інтеренет-хуліганів, які залишають глузливі коментарі в соціальній мережі Facebook, і висилати попередження про юридичну відповідальність, повідомляє The Telegraph.

Більше хуліганити в Faceboo'ці не можна

«Користувачі соціальних мереж в будь-якому віці часто не замислюються про те, що вони пишуть в соцмережах», – коментує ініціативу її творець поліцейський Дейв Томас.

Згідно з дослідженнями британського університету в місті Едінбург, через Facebook діти часто відчувають стрес, який іноді штовхає їх на самогубства.

У рамках проекту, спеціальні детективи почнуть відстежувати і попереджати кібер-хуліганів про те, що їхні дії можуть порушувати закон.

«За допомогою розсилання повідомлень від поліції ми будемо попереджати школярів, що їм можуть бути пред’явлені звинувачення», – сказав Томас.

Батькам також будуть відправлятися повідомлення про поведінку їх дитини в інтернеті з описом юридичних наслідків.

Організатори нововведень сподіваються, що інформування хуліганів про те, наскільки серйозними можуть бути наслідки їхніх дій, допоможе запобігти бажанню дитини використовувати соцмережу для подібних цілей на початкових етапах.

«Завдяки попередженням, що висилаються батькам, ми сподіваємося присікти проблему на початковому етапі, поки вона не стала чимось більш серйозним», – додає творець проекту.

Відслідковувати молодих хуліганів в соцмережі буде спеціальна група на чолі з Дейвом Томасом. При цьому взяти участь у проекті зможуть волонтери серед молоді.

Як повідомляє видання, проект повинен вступити в силу в англійському місті Редінг графства Беркшир з понеділка. Якщо ідея стане успішною, ініціативу підхоплять інші регіони.

Джерело Газета.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.