Новини світу. 21 лютого. Британський уряд розглядає варіант перевести стрілки на годину вперед, тим самим перейшовши на центральноєвропейський час.

Гринвіч
Британія обдумує перехід на центральноєвропейський час

Для жителів Британії це буде означати більш світлі вечора, а сам план є частиною стратегії по залученню в країну туристів.

Однак, за інформацією BBC, уряд хоче бути впевненим, що громадяни підтримують план переведення годинників, і тільки після цього схвалить нововведення.

У минулому році прем’єр-міністр Девід Кемерон дав зрозуміти, що він хотів би серйозно розглянути можливість реформи. Однак зауважив, що саме прихильники переведення годинників повинні представити переконливі доводи і довести громадянам, що це всім піде на користь.

«Людей, які займаються спортом, і тих, хто хоче продовжити світловий день ввечері, вже досить просто переконати», – сказав тоді прем’єр.

Урядову пропозицію щодо переходу на середньоєвропейський час може бути опубліковано вже на цьому тижні.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я України, навпаки, опрацьовує можливість скасувати перехід України на зимовий час, після аналогічного рішення президента Росії Дмитра Медведєва. В результаті нововведення різниця в часі між Україною і Європою становитиме 2 години.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.