Новини світу. 6 лютого. Члени забороненого в Єгипті руху “Брати-мусульмани” мають намір почати переговори з представниками єгипетської влади.

Брати мусульмани
Брати мусульмани дозріли до переговорів з владою

“Бажаючи зберегти інтереси країни, її підвалини, зберегти її незалежність і не допустити іноземного втручання в наші внутрішні справи, ми прийняли рішення вступити в діалог (з владою), щоб зрозуміти до якої міри вони готові прийняти вимоги народу”, – йдеться в заяві “Братів-мусульман”, передає AFP.

За словами одного з представників “Братів-мусульман”, керівництво цього руху ісламізму має намір зустрітися з віце-президентом Єгипту Омаром Сулейманом. Дата проведення переговорів не уточнюється.

У четвер Сулейман запросив “Братів-мусульман” поряд з іншими політичними силами взяти участь у переговорах про демократичні реформи в країні. Тим часом один з найбільш видних представників єгипетської опозиції, лауреат Нобелівської премії миру Мохаммед ель-Барадеї не отримав подібного запрошення від єгипетського керівництва.

У п’ятницю “Брати-мусульмани”, найсильніша в Єгипті опозиційний рух, слідом за президентом Мубараком і опозиціонером ель-Барадеї, заявили про свою відмову від боротьби за президентський пост.

“Брати-мусульмани” – заборонене в Єгипті радикальне ісламістське угруповання. Її члени були представлені в парламенті попереднього скликання в якості незалежних. У ході парламентських виборів у 2010 році вони не отримали жодного депутатського мандату

Народні протести проходять у всіх великих містах Єгипту з 25 січня. Демонстранти вимагають відставки президента, що знаходиться при владі з 1981 року, прийняття владою ефективних заходів по боротьбі з корупцією і проведення економічних реформ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.