Новини спорту. 9 лютого. ФІФА і УЄФА відводять Федерації футболу України два тижні для остаточного вирішення всіх організаційно-правових непорозумінь з деякими своїми колективними членами в контексті виконання ними вимоги, яке містилося в листі генерального секретаря ФІФА Жерома Вальці від 24 січня 2011 року.

ФФУ, федерація футболу України
ФФУ має два тижні, щоб підтвердити, що Суркіса ніхто не чіпає

Про це повідомляє прес-служба ФФУ.

Національна асоціація інформувала ФІФА про те, що станом на 4 лютого 2011 фактично отримані тільки 15 з 38-ми протоколів, які мають юридичну силу і відповідають за змістом і формою вимогам вищезгаданого документа. Решта 23 колективних члени ФФУ також засвідчили свою принципову згоду щодо виконання вимог ФІФА, але зробили це в довільному форматі листів, які були підписані одноосібно їх керівниками чи заступниками.

8 лютого ФФУ отримала офіційну реакцію щодо вказаної проблеми, перспектива остаточного дозволу якої обмежується двома тижнями.

“Ґрунтуючись на поданій Вами інформації, ФІФА та УЄФА схвально сприймають такий розвиток подій і впевнені, що це є важливим кроком в об’єднанні футболу в Україні. При таких обставинах і, чекаючи, що позитивний розвиток, зазначений у Вашому листі, буде продовжуватися, ми переконані , що у ФІФА і УЄФА немає необхідності припиняти членство ФФУ. Тим не менш, ми наполягаємо на тому, щоб Ви протягом найближчих двох тижнів інформували нас про те, що розвиток подій відбувається так, як передбачено у Вашому листі, щоб ми отримали підтвердження того, що ситуація в українському футболі остаточно стабілізувалася”, – йдеться в листі.

У зв’язку з цим ФФУ пропонує колективним членам у термін до 16 лютого надіслати належним чином оформлені документи безпосередньо на ім’я виконавчого директора ФФУ.

Нагадаємо, 28 січня УЄФА, підтримуючи позицію ФІФА, попросила не чіпати главу ФФУ Ігоря Суркіса. У випадку якщо цього не буде зроблено, Україна погрожували припинити членство ФФУ у складі ФІФА, а після цього, “проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року в Україну було б недоречним”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.