Новини світу. 9 лютого. Білорусь. Білоруські даішники на тракторах зможуть не тільки перекрити дорогу порушникові, а й розчистити для нього проїжджу частину від снігу.

трактор міліція
Білоруська міліція тепер "дирдиркає" на тракторах

Даішники Вітебська пересіли зі звичайних службових автомобілів на фірмові трактори «Беларус».

На нових потужних машинах з мигалками та гордим написом «Міліция» співробітник у формі не тільки стежить за порядком на дорозі, але і заразом допомагає дорожнім службам прибирати сніг.

Інспекторів ДАІ посадили на трактори, щоб вони могли не тільки виконувати свої прямі обов’язки, а й приносити суспільну користь”, – розповів начальник міжрайонного відділу екологічного нагляду ДАІ УВС Вітебська Юрій Демидов, передає Life News.

Крім того, трактористи з ДПС виконують функції автоевакуаторів: вони чіпляють неправильно припарковані машини і відвозять їх на штрафні стоянки.

Найбільше нововведенню раді мешканці міста, адже міліціонери під час патрулювання частенько заїжджають у двори багатоповерхівок і чистять дороги.

“Після того як наші інспектори почали допомагати прибирати вулиці, ставлення до них з боку громадян значно поліпшилося”, – зазначили в міському управління внутрішніх справ.

Білорусь, міліція, трактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.