Новини спорту. 13 лютого. Іспанія. “Барселона”, впевнено лідирує в чемпіонаті Іспанії з футболу, не змогла обіграти хіхонський “Спортінг” на виїзді.

ФК Барселона
Барселона зберігає незначний відрив від Реалу

Зустріч 23-го туру, яка відбулася в суботу на стадіоні “Ель Молінон”, завершилася внічию 1:1. Першими рахунок відкрили господарі на 16-й хвилині: відзначився Давід Барраль. “Барселоні” вдалося відігратися лише за 10 хвилин до фінального свистка: Давід Вілья скористався пасом Ліонеля Мессі і влучив у ворота суперника.

Після цієї гри у “Барси” 62 очки, вона лідирує в турнірній таблиці і випереджає найближчого переслідувача – мадридський “Реал” – на 8 очок. У “Королівського клубу” є матч в запасі. “Спортінг” розташовується на 13-й позиції.

Ще в одному матчі суботи “Расинг” на своєму полі вирвав перемогу у “Севільї” – 3:2, хоча під час зустрічі, ведучи в рахунку 2:0, дозволив опонентам зрівняти результат. На 12-й хвилині Крістіан Салас забив перший гол, а 7 хвилин команда з Сантандера вела в рахунку вже 2:0 після автогола Івана Ракітіча. На 17-й хвилині андалузці отримали право на 11-метровий удар, але його не зміг реалізувати Хесус Навас.

На 39-й хвилині автор першого голу у ворота “Севільї” Салас отримав червону картку, а через хвилину гості зуміли скористатися чисельною перевагою, і Федеріко Фазіо забив один м’яч. Другий гол “Севілья” забила на 83-й хвилині з пенальті: відзначився Луїс Фабіано. Здавалося, що матч завершиться бойовою нічиєю, але на останній хвилині зустрічі точний удар Мануеля Арани приніс “Расингу” перемогу, першу за вісім турів.

У “Расінга” стало 25 очок, він піднявся на 12-е місце. “Севілья” залишилася на 7-му рядку (31 очко).