Новини економіки. 8 лютого. Жодної копійки за послуги з евакуації українських громадян з Єгипту МНС України ще не перераховувало.

Віктор Балога
Віктор Балога

Перші транші відбудуться 10-11 лютого 2011 року. Про це на Волині сказав міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога, відповідаючи на запитання журналістів щодо виділення Кабміном 10 млн грн на вивезення наших співгромадян з Єгипту, повідомили у прес-службі МНС.

За його словами, зазначена сума коштів, виділених з Резервного Фонду, розраховувалась виходячи з усієї кількості українців, що перебувають у Єгипті. Натомість, ті громадяни, які поїхали за туристичними путівками, повернуться плановими авіарейсами, за які вже сплатили турфірмам.

МНС здійснило три авіаперельоти, якими в Україну повернулись 419 людей. Це, за попередніми підрахунками, обійшлося державі в 1-1,5 мільйони гривень.

Наразі політична ситуація у Єгипті стабілізується, однак, питання безпеки українських громадян перебуває на контролі МНС України, яке, у разі потреби, готове здійснити додаткові авіарейси.

Міністр пообіцяв, що всі фінансові процедури будуть проведені прозоро і результати будуть оголошені публічно.

Джерело ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.