Новини України. 15 лютого. Україна розраховує на участь європейських інвесторів у тендерах з модернізації української газотранспортної системи.

газ
Україна зацікавлена в європейських компаніях для модернізації ГТС

Про це сказав прем’єр-міністр Микола Азаров на прес-конференції в Братиславі (Словаччина).

Україна запрошує європейських інвесторів до участі в тендерах з модернізації нашої газотранспортної системи. Саме через українську ГТС проходить найкоротший і найдешевший шлях транспортування енергоносіїв до європейських споживачів”, – повідомив прем’єр.

Він підкреслив, що Україна зацікавлена в безперебійних поставках через свої енергоносії й робить все можливе для забезпечення надійного й стабільного транзиту нафти й природного газу в країни Центрально-Західної Європи.

Азаров додав, що Україна готова здійснювати подальшу диверсифікованість джерел поставок енергоносіїв і маршрутів їх транспортування насамперед у контексті реалізації проекту Євразійського нафтотранспортного коридору.

Як повідомлялося, Азаров впевнений у тому, що питання модернізації газотранспортної системи України залишається актуальним для ЄС.

Раніше зацікавленість в участі в модернізації української газотранспортної системи висловлювали словацькі, угорські й чеські інвестори, а також міжнародний концерн Siemens.

У квітні 2010 року Європейський банк реконструкції й розвитку висловлював готовність виділити 400-450 млн доларів на модернізацію української ГТС.

Джерело Українські новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.