Новини України. 15 лютого. Микола Азаров вважає, що сьогодні його показують по телевізору в п’ять разів менше ніж Юлію Тимошенко.

Микола Азаров
Азаров міг би звинуватити журналістів у цензурі стосовно нього

Про це він сказав в інтерв’ю словацькій газеті SME.

За словами Азарова, організація Freedom House безпідставно віднесла Україну в категорію країн з “частковою свободою”.

“Хтось відніс нашу країну до якоїсь категорії. Я звик працювати з фактами. У нашої опозиції немає можливості висловлювати свою думку в ЗМІ? Лідер опозиції з’являється на телебаченні набагато частіше голови уряду. Це легко перевірити – ми складаємо рейтинги. Тимошенко з’являється на екрані приблизно в п’ять разів частіше, ніж я. Це факт. Я міг би звинуватити наших журналістів у тому, що у них цензура стосовно прем’єра”, – розповів прем’єр-міністр України.

Він звернув увагу на незаконні дії уряду Тимошенко, кіотські кошти, закупівлю цукру, який “невідомо куди подівся” і м’яса для в’язнів, яке теж невідомо куди ділося. За його словами, Кабмін сьогодні має повертати усі ці борги і вирішувати проблеми попередньої влади.

“Нехай американці чи німці розкажуть, що не треба нести відповідальність за бюджет, за дисципліну, що можна порушувати закони. Досить просто називатися опозицією”, – сказав Микола Азаров, зауваживши, що не вважає дії влади спрямованими проти опозиції.

Він також відмовився відповісти на питання, чому Тимошенко не відпускають в Брюссель, що вона могла себе там захистити.

“Я не можу коментувати дії прокуратури. Було б не тактовно, якщо б я став оцінювати діяльність прокуратури. Вирішувати треба у відповідності до своєї компетенції”, – відзначив Азаров.

“На свій захист вона говорить дуже багато. Але нічого конкретного. Ми ще й забезпечили їй PR, за який їй слід було б нам дякувати. Але чому вона не знає, як пояснити, чому м’ясо не потрапило у в’язниці, куди подівся цукор, де гроші на екологію? Вона ухиляється від відповідей на ці питання. У Тимошенко є всі можливості захищати себе, але не шляхом демагогії і апелювання до Європарламенту“, – додав він

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.