Новини України. 21 лютого. Прем’єр-міністр Микола Азаров закликає владу міст, які прийматимуть чемпіонат Європи з футболу 2012 року (Київ, Львів, Донецьк і Харків), раціонально використовувати кошти, виділені на підготовку до турніру.

Микола Азаров
Азаров просить ефективно використовувати гроші на ЧЄ-2012, особливо Київ

Про це він сказав на нараді щодо підготовки до ЧЄ-2012 з футболу, яка відбулася в штабі реконструкції Національного спортивного комплексу “Олімпійський” у Києві.

“На превеликий жаль, найчастіше ми навіть ті ресурси, які маємо, використовуємо неефективно. Тому кожну копійку треба заощаджувати, а якщо вже витратили – об’єкти мають здаватися в ідеальному стані”, – сказав Азаров.

При цьому він зазначив, що це особливо стосується Києва, оскільки він є столицею України.

“Яке враження справить Київ на всіх наших гостей, з такими враженнями вони поїдуть про Україну в цілому”, – наголосив Азаров.

Крім того, він закликав активно продовжувати процес підготовки.

“Добре, що ми йдемо в графіку, добре, що ми ситуацію виправили, але я розцінюю підготовку до Євро насамперед як можливість упорядкувати наші міста, нашу інфраструктуру”, – підкреслив Азаров.

Він також закликав представників місцевої влади активніше використовувати власні ресурси для підготовки до ЧЄ-2012 з футболу.

Як повідомлялося , Кабінет Міністрів має намір визначити остаточний перелік об’єктів підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року до 20 березня.

17 лютого Президент Віктор Янукович спрогнозував, що видатки державного бюджету в 2011 році на підготовку до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року становитимуть не менш як 15 млрд гривень.

Джерело Українські новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.