Новини України. 23 лютого. Прем’єр-міністр України Микола Азаров прогнозує завершення першого етапу адміністративної реформи до квітня.

Микола Азаров
Азаров хоче закінчити адмінреформу до 1 квітня

Про це він сказав, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

“Ми виходимо на рубіж роботи органів влади після дуже жорсткої оптимізації. Ще максимум місяць можна відвести на пуско-налагодження управлінських процесів у нових структурах”, – сказав Азаров.

Він зазначив, що після завершення реорганізації міністерств і відомств робота з реалізації реформ повинна йти чітко, як метроном, крок за кроком, без пауз і перепочинку.

Прем’єр зазначив, що Президент Віктор Янукович на засіданні комітету з економічних реформ 22 лютого доручив Кабміну протягом тижня доопрацювати план дій на 2011 рік з реалізації реформ.

Як повідомлялося, міністр юстиції Олександр Лавринович прогнозує завершення 1 етапу адміністративної реформи до кінця 2011 року.

9 грудня 2010 року Янукович змінив склад уряду й реорганізував 14 міністерств у 10 міністерств і 15 відомств.

Планується, що реорганізація центральних органів влади – це лише перший етап адміністративної реформи, після якого заплановано і другий етап, у ході якого реформуватимуть місцеві органи влади.

Джерело Українські новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.