Новини України. 25 лютого. Екс-глава Держкомрезерву Михайло Поживанов звернувся до уряду Австрії по отримання політичного притулку.

Михайло Поживанов
Поживанов вже пройшов співбесіду щодо отримання політичного притулку в Австрії

Про це Поживанов розповів у інтерв’ю “Українській правді“.

“Я порадився з адвокатами та подав до відповідних служб Австрії спеціальне прохання про надання мені політичного притулку”, – сказав Поживанов.

За його словами, він разом з адвокатом відвідав “табір для біженців” у 30 кілометрах від Відня.

“Там поліцейський опитував мене у процедурі справи. Попросили, якщо я маю документи, щоб я їх надав. Я надав акти КРУ та Рахункової палати щодо перевірки Держрезерву за часів мого керівництва. Жодного звинувачення на мою адресу в цих актах не було”, – розповів Поживанов.

Після цього, за словами Поживанова, з ним провели ще одне інтерв’ю.

“Я подав купу прес-релізів Генпрокуратури, СБУ, подав документи від мого адвоката, якого вже місяць не допускають до справи – з підтвердженням цього”, – зазначив екс-чиновник.

“Після співбесід мені видали так звану “білу картку” Bundesasylamt – з фото, відповідними номерами. Це означає, що я перебуваю на території Австрії на законних підставах до винесення рішення щодо надання статусу біженця”.

“Адвокат сказав, що ми пройшли всі процедури щодо отримання притулку, і тепер рішення за відповідною службою. Питання може розглядатися до року”, – додав Поживанов.

Як відомо, 31 січня Служба безпеки України поширила повідомлення, що проти Поживанова порушено кримінальну справу за розкрадання державних коштів у сумі майже 35 мільйонів гривень, після чого його було оголошено розшук. Сам Поживанов з осені 2010 року проживає у Австрії, де має дозвіл на роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.