Новини політики. 3 лютого. Народний депутат (фракція НУ-НС) Володимир Ар’єв, перебуваючи у Вашингтоні, направив до Генеральної прокуратури України заяву з проханням розслідувати фальсифікації голосування за зміни до Конституції від його імені в парламенті 1 лютого.

Володимир Ар'єв

“Зазначена подія була б неможливою без протиправного втручання в систему електронного голосування у зв’язку з тим, що я особисто, маючи при собі електронну картку для голосування, перебував у літаку, який прямував до Сполучених Штатів Америки“, – йдеться в заяві Ар’єва, повідомляє “Народна самооборона“.

Він також стверджує, що “не передавав свою електронну картку для голосування кому-небудь і не здійснював ніяких дій для виготовлення копії такої картки або будь-якого пристрою для голосування від мого імені стороннім особам”.

Нардеп висловив переконання, що “голосування таким чином могло статися тільки при втручанні осіб, які займають певні службові посади і мають доступ до електронної системи голосування”.

“Відповідно, ці факти свідчать про наявність ознак злочину, передбаченого частиною 2 статті 344 Кримінального Кодексу “Втручання у діяльність державного діяча”. На підставі вищевикладеного прошу порушити кримінальну справу, встановити осіб, винних у скоєнні цього злочину, і залучити їх до відповідальності”, – звертається до генерального прокурора Віктора Пшонки Ар ‘єв.

Як повідомлялося, депутат Ар’єв заявив про фальсифікацію голосування у вівторок щодо внесення змін до Конституції і наголосив, що його голос зарахований за рішення продовжити термін повноважень парламенту, хоча його картка знаходиться з ним у США. Парламентська фракція “Наша Україна – Народна самооборона” висловила намір звернутися в Генеральну прокуратуру з приводу розслідування обставини даного голосування.

У парламенті буде створена комісія, яка розслідує використання електронної картки для голосування Ар’єва.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.