Новини технологій. 18 лютого. Корпорація Apple незабаром має намір зайнятися виробництвом iPhone nano – полегшеної і більш дешевої моделі смартфона iPhone 4, визнаного цього тижня кращим пристроєм на виставці Mobile World Congress 2011 (MWC).

iPhone 4
Apple випустить "дешевий" iPhone

Втім, як пише The New York Times з посиланням на обізнані джерела, зараз “яблучна” компанія спрямувала зусилля на завершення розробки наступної версії популярного телефону, який повинен бути готовий до літа цього року.

За повідомленням джерел газети, Apple зі створенням “лайт”-версії iPhone квапитися не буде. По-перше, такий смартфон буде не менш складний для виробництва, ніж його “старший брат”. По-друге, через меншу діагональ дисплея розробникам доведеться переписувати свої додатки, чого Apple прагне уникнути.

“Легкий” iPhone дозволить керувати апаратом за допомогою голосових команд, а не віртуальної клавіатури, зазначає інше джерело видання. За його словами, Apple розглядає можливість заміни компонентів пристрою (внутрішню пам’ять або якість веб-камери), щоб знизити витрати і запропонувати більш дешеву модель. Повідомляється, що розміри корпусу, в тому числі діагональ дисплея, ймовірно, мінятися не будуть.

Аналітики вважають, що за допомогою полегшеного iPhone Apple зможе розширити присутність на ринку до 600%, збільшивши виторг від iPhone на 250%. За прогнозами експертів, через Verizon в Apple вийде продати близько 9 млн iPhone в цьому році. За допомогою AT & T в минулому році вдалося реалізувати 15 млн “трубок”.

Чутки про те, що Apple працює над “легкою” версією iPhone, з’явилися на цьому тижні. Зазначалося, що традиційна “домашня” кнопка у смартфона буде відсутня, а вартість нового “яблучного” апарата без обов’язкового дворічного контракту в операторів складе не більше 200 доларів.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.