Новини технологій. 19 лютого. “Яблучна компанія” розробляє нову модель iPhone, яке знизить вартість iPhone 4. Водночас Apple не збирається випускати компактну версію смартфона.

Apple iPhone 4
Apple зробить iPhone дешевшим, але не меншим

Схоже, тим, хто сподівався на випуск більш компактної версії комунікатора iPhone, відомої під умовною назвою iPhone nano, доведеться відкласти втілення своїх мрій на невизначену перспективу.

Хоча компанія Apple і працює над створенням більш доступного iPhone, вона не планує випускати компактну версію свого комунікатора.

Згідно з даними The New York Times, що посилається на обізнані джерела, в даний час компанія з Купертино не розробляє iPhone з меншими габаритами. Звичайно, інженери Apple вже приступили до роботи над iPhone наступного покоління, однак, як повідомляється, він, ймовірно, буде схожий за своїми розмірами до теперішньої моделі.

До того ж менший за розміром екран може зажадати від розробників додатків для iPhone переробити свої програми під нові параметри, що навряд чи викличе захоплені відгуки.

При цьому Apple, як повідомляється, планує знизити ціни на існуючі модифікації при випуску оновленого iPhone, що дозволить придбати iPhone 4 і небагатим споживачам. Крім того, за даними джерела, нова версія сервісу MobileMe, цілком можливо, буде безкоштовною і дозволить користувачам синхронізувати і отримувати доступ до файлів в бездротовому режимі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.