Новини України. 3 лютого. Львів. Голова Львівської обласної організації ветеранів України Тимофій Махоньок та заступник Голови Антифашистського Комітету України Олександр Калинюк звернулися з листом до прокурора Львівської області Віталія Ковбасюка у зв’язку із висловлюваннями депутата від ВО «Свобода» Юрія Михальчишина.

Антифашисти займаються свободівцями замість фашизму

Зокрема, йдеться про такі висловлювання: про «…окупаційну адміністрацію Януковича-Азарова-Табачника…», яка «…розгорнула широкомасштабну війну проти українців…», а також, що «наша бандерівська армія перейде Дніпро, перейде Донецьк і викине цю синєж..ую банду, яка сьогодні узурпувала владу в Україні».

Автори заяви просять прокурора притягнути до відповідальності Юрія Михальчишина за порушення вимог ст. 105 Конституції України та за ознаками злочину, передбаченого ст. 109 Кримінального Кодексу України.

«Ми маємо надію, що прокуратура області дасть чітку юридичну оцінку висловлювань представника влади Ю.Михальчишина, оскільки ці висловлювання, м’яко кажучи, некоректні», – зазначають антифашисти.

Джерело Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.