Новини світу. 10 лютого. США. Конгресмен-республіканець Крістофер Лі пішов у відставку після повідомлень ЗМІ, які викрили члена палати представників в тому, що він, будучи одруженим чоловіком, посилав свої фотографії в напіводягненому вигляді одній з відвідувачок розділу знайомств сайту Craigslist.

Крістофер Лі

Лі, обраний в листопаді 2010 року від 26-го округу штату Нью-Йорк, подав прохання про відставку на ім’я спікера палати представників конгресу в середу вдень, через кілька годин після того, як в ЗМІ з’явилися перші повідомлення про його листуванні.

“Я жалкую про те, що цими діями заподіяв шкоду своїй родині, своїм помічникам і виборцям. Я приношу глибокі і щирі вибачення всім їм. Я зробив недозволенні помилки і обіцяю надалі працювати настільки ретельно, щоб заслужити прощення. Завдання, які необхідно вирішувати в моєму округу , надто серйозні … і я оголошую про негайну відставку зі своєї посади “, – написав у проханні 46-річний конгресмен.

Історія почалася в кінці січня, коли Лі вперше написав листа 34-річній жінці, що розмістила свою анкету в розділі знайомств сайту Craigslist. Зі своєї поштової скриньки на одному з безкоштовних серверів конгресмен спочатку надіслав їй свою звичайну фотографію, а через деякий час відправив і фотографію в напівоголеному вигляді, представляючись “розведеним лобістом” з Вашингтона і називаючи справжнє ім’я. На обох фотографіях був зображений чоловік, дуже схожий на конгресмена.

“Спасибі … А ви завжди додаєте свої фотографії в голому по пояс вигляді жінкам з цього сайту?”, – Відповіла на його лист жінка.

“Вибачте, це все, чим багатий”, – відповів їй Лі.

Після того, як ця історія потрапила на сторінки газет і в телепрограми в середу вранці, конгресмен відмовлявся коментувати її обставини і свою причетність до неї. Він заявляв, що нічого не знає про публікації. Представники Лі в середу вранці заявляли, що, ймовірно, він став жертвою хакерів, що розіслав фото від його імені. Однак пізніше, до вечора середи, апарат конгресмена повідомив про його відставку.

Спікер палати представників Джон Бонер повідомив журналістам, що не чинив тиску на конгресмена і не схиляв його до відставки.

Лі одружений, має сина.

За законами штату Нью-Йорк позачергові вибори на звільнене в палаті представників місце пройдуть протягом 30-40 днів після відповідного указу губернатора штату. Закон не регламентує терміни підписання такого указу, проте зроблено це може бути в найближчі дні.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.