Новини економіки. 7 лютого. АМКУ дозволив SCM Financial Overseas Limited купити Банк Ренесанс Капітал.

Ахметов купить Банк Ренессанс Капітал

“Надано дозвіл компанії SCM Financial Overseas Limited на придбання акцій ПАТ Банк Ренесанс Капітал, яке забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління емітента”, – вказується в повідомленні на сайті АМКУ.

Як повідомлялося, в грудні-2010 група СКМ, що володіє Першим українським міжнародним банком (ПУМБ) і Донгорбанком (обидва – Донецьк), заявила про покупку 100% акцій Банк Ренесанс Капітал.

СКМ – найбільший український холдинг, що володіє й управляє активами в гірничо-металургійній, енергетичній, телекомунікаційній, банківській, страховій, медійній галузях, а також у сфері рітейлу і нерухомості.

Банківський бізнес СКМ в Україні представлений банками ПУМБ і Донгорбанк, активи яких на 1 жовтня цього року становили відповідно 18744 млн гривень і 9870 млн гривень: відповідно 13-е і 23-е місце за розміром активів серед 176 діючих банків.

АТ Банк Ренесанс Капітал засновано в 2005 році, працює на ринку України під товарним знаком Ренесанс Кредит. Спеціалізується на споживчому кредитуванні фізичних осіб. Регіональна мережа банку налічує 31 відділення в 16 областях України та АР Крим. Його активи на 1 жовтня становили 744 млн гривень (104-е місце).

Джерело Деньги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.