Новини світу. 9 лютого. Структури Millhouse Романа Абрамовича продали блокпакет російського “Першого каналу” “Національній медіагрупі” (НМГ), підконтрольної найбільшому акціонерові банку “Росія” Юрію Ковальчуку.

Роман Абрамович
Абрамович продав блокпакет російського "Першого каналу"

За словами джерела “Коммерсанта”, мова йде про покупку 100% часток у статутному капіталі ТОВ “Растрком-2002”, що володіє 25% акцій телеканалу. Фактично операція відбулася ще наприкінці минулого року. Дозвіл антимонопольної служби було отримано в останніх числах грудня. Офіційно про неї можуть оголосити сьогодні.

Приблизна сума угоди становить 150 млн доларів.

Представники нового акціонера “Першого” запевняють, що розглядають придбання як довгострокове і не збираються втручатися в поточну діяльність найбільшого телеканалу країни.

Навіщо саме НМГ знадобилося входити в капітал вже третього за рахунком федерального телеканалу, в оточенні Юрія Ковальчука обговорюють неохоче.

“Покупець вирішив розлучитися з частиною свого пакета, а в НМГ з’явилися вільні кошти після продажу частки в компанії “Національні телекомунікації”, – заявив газеті співрозмовник, близький до акціонерів банку “Росія”.

Додамо, в “Національну медіагрупу” входять телеканали РЕН і “П’ятий”, а також газета “Известия”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.