Новини технологій. 12 лютого. Фото. Хоча до виходу мобільних пристроїв Nokia під управлінням Windows Phone 7 залишається ще досить багато часу (як мінімум кілька місяців, на думку багатьох аналітиків), ми вже можемо представити вашій увазі перші плоди співпраці фінського і американського IT гігантів.

Windows Phone 7
Windows Phone 7

На зображенні, опублікованому ресурсом Engadget, показано кілька Windows Phone 7 комунікаторів у різних кольорах корпусу, які, як стверджується з посиланням на достовірне джерело, є концептуальними розробками Microsoft і Nokia.

Як видно на зображенні, за своїм дизайном дані мобільні пристрої з великими сенсорними екранами представляють собою щось середнє між Symbian смартфонами Nokia N8 і C7, а тріо клавіш внизу підкреслює їх приналежність до Windows Phone 7 комунікаторів. Нагадаємо, про намір Nokia перейти на використання в своїх продуктах мобільної операційної системи від Microsoft було оголошено зовсім недавно, і ця новина викликала далеко не однозначну реакцію як в експертному співтоваристві, так і серед пересічних споживачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.