Новини України. 12 січня. Журналістів інтернет-видання “Обозреватель” Анатолія Шарія та Олександра Чаленка затримали в селі Нові Безрадичі охоронці дачного комплексу Віктора Ющенка.

Олександр Чаленко

Як повідомив Чаленко “Телекритиці”, їх затримали під час фотозйомки дачі.

За словами журналіста, спочатку їх затримали дві особи, а потім під’їхали ще четверо. Чаленко зазначив, що охоронці не представилися:

“На запитання, що ви тут робите, ми представилися, сказали, що робимо фотозйомку, пишемо про село, розмовляємо із селянами. На що один з охоронців відповів “Де ви тут бачили селян?”, – розповів Чаленко.

Наразі журналістів не відпускають, вимагають показати фотоматеріали і не робити фотозйомки.

“Ми їх показувати охоронцям не збираємося, ми їх суспільству показуватимемо. Ми ж нічим таким поганим не займаємося, пишемо про село, в якому знаходяться дачні комплекси Віктора Ющенка, Сергія Соболєва та інших, розмовляємо, ходимо, спілкуємося з селянами, що змінилося за цей час в селі. Чи згадують вони добрим словом Віктора Андрійовича Ющенка“, – пояснив Чаленко.

Згодом він повідомив: побачивши, що журналісти телефонують і розповідають про інцидент, один із охоронців показав посвідчення із позначкою “Приватна охорона” і запропонували кореспондентам чаю.

Наразі затримані чекають на міліцію, яку охоронці викликали на місце події.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.