Новини світую 19 січня. Німеччина. Німецький журнал “Фокус” опублікував сенсаційний матеріал. Баварський журналіст стверджує, що знає, хто вбив 25 років тому прем’єр-міністра Швеції Улофа Пальме.

Уолф Пальме

За словами автора матеріалу Йозефа Хуфельшульте, згідно з цією версією, замовниками гучного злочину виступали югославські спецслужби. А 65-річний вбивця Пальме на ім’я Іво Д. живе в Загребі, і, як кажуть сусіди, працює в приватній охоронній фірмі. Головним джерелом інформації став 67-річний Вінко Сіндічіч – колишній співробітник югославських спецслужб, свідчення якого вже допомогли німецької поліції розкрити кілька гучних справ, пише “Російська газета“.

Журнал “Фокус” стверджує: вбивство шведського прем’єра не було основною метою так званої “хорватської операції”.

За інформацією видання, югославські спецслужби планували зв’язати впливового хорватського опозиціонера Ніколу Штедула з якимсь Міро Баресічем, відомим за екстремістські висловлювання і погрози на адресу глави уряду Швеції, для того, щоб згодом дезінформувати шведську поліцію. Таким чином хорватські дисиденти були б дискредитовані в очах всього світу. Але незабаром послідував розпад Югославії не дозволивши спецслужбам довести справу до кінця.

Джерело Тренд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.