Новини спорту. 18 січня. Команда Олександра Головка, юнацька збірна України, з мінімальним рахунком поступилася молодіжному складу “пивоварів” у контрольному поєдинку.

Олександр Головко
Олександр Головко готує юнаків до чемпіонату Європи

У п’ятницю, 14 січня, юнацька збірна України до-19 років (гравці 1992 р.н.) провела контрольний поєдинок з дублюючим складом київської «Оболоні»

Збірна Україна (U-19) – “Оболонь” (дублери) – 0:1 (0:0)

Гол: 0:1 Тетерук, 48.

Україна: перший тайм: Данкович, Антонів, Нойок (к), Бабенко, Богачов, Рудавец, Азарко, Новотрясов, Хамід, Дзядзевіч, Подригуля.

Другий тайм: Яшков, Шабанов, Нойок (к), Давидчук, Коньков, Сташевський, Новотрясов, Мочуленко (Марковець, 63), Купрій, Караваєв, Подригуля.

Наступного разу команда Олександра Головка збереться в лютому в Туреччині, де проведе товариський матч проти однолітків з Росії (9 лютого).

Нагадаємо, що юнацька збірна готується до Еліт-раунду юнацького чемпіонату Європи 2011 до-19 років. Міні-турнір УЄФА відбудеться з 24 – 29 травня в Польщі, і крім господарів суперниками українців стануть команди Італії та Ірландії, повідомляє Спорт-Експрес.